Hakkımızda

Oscar Ajans Olarak;
2009 senesinde Sayın Oğuz Güngör tarafından kurulan ve kuruluşundan bu günü birçok başarılı organizasyon,dizi, film ve sinema filmine imzasını atan OSCAR AJANS, Türkiye’nin “ilk” ve halen “en büyük” cast, model ve organizasyon ajansı olarak çalışmalarına devam etmektedir.Defile, dizi, film, sinema, ekspozisyon, ve moda çekimi organizasyonları ile reklam, ürün tanıtımı ve lansmanı alanlarında faaliyet gösteren OSCAR AJANS, bünyesinde barındırdığı uzman ve tecrübeli ekipleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.OSCAR AJANS organizasyon öncesi, organizasyon günü ve sonrası verdiği profesyonel hizmetler ile faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sektördeki farkını ve kalitesini ortaya koymuştur.

Faliyet alanları çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.
Ne Yapıyoruz ?
Oscar Ajans olarak; moda, televizyon, reklam dünyasının ihtiyacı ile yetenekli modellerimiz arasında aracı bir kurum rolündeyiz. Model ajansı ailemizde bulunan modellerimize rehberlik, hem ulusal hem de uluslararası alanda kariyer sunmak için özenle çalışıyoruz. Odak noktamız her modellerimiz için, neyin en iyi olduğunu araştırarak; yeteneklerini ön plana çıkarmaktır. Oscar Ajans cast ajans sektöründe her zaman aktif olarak rol almış ve yeni yüzler, deneyimli, yetenekli modelleri bünyesine kazandırmıştır. 

Oscar Ajans ile Profesyonelliğe Adım Atın !

Oscar Ajans, 2009’den itibaren oyuncu ajansı,dizi ajansı,reklam ajansı ve mankenlik ajansı ile sektöre hizmet vermektedir. Dizi ve sinemalarda oyuncu yada yan oyuncu olmak isteyen kişilerden gelen talepleri çalıştığımız yapım şirketleri ile değerlendirme yapıp dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler kazandırmaktayız. Bununla beraber hosteslik,klip dansçısı,sunucu talebleri toplayıp bunları değerlendirmektedir. Model ve Casting hizmetlerimiz ile Türkiye’nin en dinamik ve genç geniş kadrosuna sahip olmanın gururunu yaşamaktayız.

Oscar Ajans                                                                      Karşılama

 

Bekleme Salonu

Bekleme Salonu

Yönetim

Menajer Odası

Akademi Giriş

 

Akademi Sahne

Stüdyo

Cast Odası