DİZİ AJANSI

Dizi ajansları dizilerin yapımcılarına oyuncu temini sağlayan cast ajanslarıdır.

Sinemalarda oyuncu olmak isteyen kişi nasıl ajanslara başvuruda bulunuyorsa dizilerde de rol almak isteyen oyuncu adayı öncelikle dizi ajanslarına başvuruda bulunmalıdır. Sizde çok sevdiğiniz dizilerde rol almak istiyor ve oyunculuk kariyerinize başlamak istiyorsanız dizi ajanslarına başvuru formu doldurmanız gerekli. Dizi ajansları yapımcı şirketlere dizi oyuncusu temininde yardımcı olmaktadır. Yapımcı şirketlerin işlerini kolaylaştıracak anlamda hizmet vermektedir. Yapımcı firmaların elindeki oyuncu kapasitesi ne kadar fazla olursa sunum yapacağı kişi sayısı bu doğrultuda artmış oluyor.

Dizi Ajansları İle Sevdiğiniz Dizilerde Rol Alın

Yapımcı firma ile oyuncu arasında köprü görevi gören dizi ajansları her iki tarafında işlerini kolaylaştırma noktasında önemli rol oynuyor. Dizi ajansları gelen başvuru taleplerini değerlendirerek içlerinden seçim yapar ve dizi yapımcıları ile görüşerek cast sunumu yapar. Dizi yapımcıları genellikle oyuncu seçimini dizi projesinin senaryosuna göre veya oyuncu ihtiyacına göre yapmaktadır.

Dizi Ajansları ile Çalışmanın Avantajları

Oyuncu olmak isteyen bir kişi dizi yada sinema yapımcıları yerine dizi ajansına başvurması yeterli olacaktır. Bu yüzden dizj ajansları ile çalışmak oyunculuk kariyerinize önemli avantajlar sağlayıp sizleri gereksiz teferruattan kurtaracaktır. Aynı zamanda dizi ajansları bilgi, birikim ve tecrübesi ile sizlere yol gösterecek oyunculuk mesleğinde daha kararlı ve istikrarlı olmanıza yardımcı olacaktır. Dolayısıyla hayatınızı etkileyecek bu kariyer planınızı başarılı, güvenilir ve kaliteli dizi ajansları ile yapmanız son derece önemlidir.

Kurulduğu günden bu zamana kadar sayısız başarılı dizilere, sinemalara, reklamlara yeni yüzler kazandıran Oscar Ajans dizi ajansları alanında da hizmet vermektedir. Dizi ajansları arasında en iyi hizmeti veren, geniş kadroya sahip ve işine profesyonel yaklaşan Oscar Ajans olarak film ve dizi setlerine yeni yüzler kazandırmaya devam etmekteyiz.

Türkiye’de ilk ve halen “en büyük” cast ajansı olarak sizleride kadromuzda görmekten mutluluk duyarız. Sizde dizi, film, reklam oyuncusu, sinema filmleri, klip dansçısı yada manken olmak istiyorsanız sizleri Oscar Ajans’a bekliyoruz. Eğer dizilerde rol almak ve oyunculuk kariyerinize güvenilir adımlar ile başlamak istiyorsanız Oscar Ajans’ın sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz.