ÇOCUK OYUNCU AJANSLARI

Çocuklarınızda ki yeteneğin ortaya çıkmasında Oscar Ajans, en büyük destekçiniz oluyor. Geleceğe daha sağlam ayak basabilmesi için çocuklarınızın oyunculuk dalı adı altında kendisini geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Oyunculuk için başvurularınızı online platform üzerinden sorunsuz bir şekilde yapabilmektesiniz. Dizi, sinema ya da reklam sektöründe çocuklarınızın yer alarak kendisini geliştirmesi ve ilerde en iyi yıldızlardan biri olması konusunda destek verebilirsiniz.

 Oyunculuk kariyerine en güzel şekilde adım atabilmeleri konusunda çocuk oyuncu ajansları bünyesinde yer alan yetkili kişiler yardımcı oluyor. Çocuklarınıza her anlamda deneyim kazandırarak başarılı bir oyuncu olmalarına destekçi oluyor. Çocuklarınızda ki ışığı eğer ki sizlerde fark ettiyseniz hemen bu konuda gerekli tüm işlemleri bekleme yapmadan yerine getirmeye başlayabilirsiniz. Deneyim sahibi olmasalar bile onlara eğitim ve benzeri şekilde destek verecek olan tecrübeli ekibimiz bulunuyor. Böylelikle çocuklarınız hem keyifli zamanlar geçiriyor hem de oyunculuk sektörün de adını duyurma şansına sahip oluyor. Belki de ekranların bir numaralı yıldızı bile olabilir. Rol eğitimleri, profesyonel ekip tarafından verilecektir.

Oyunculuğun yanı sıra modellik ve mankenlik gibi farklı sektör dalları içinde profesyonel bir eğitim verilmektedir. Yapım şirketlerin doğrudan ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Profesyonel firmaların arzu ettiği kriterlere uygun şekilde çocuklarınızın yetiştirilmesi konusunda gerekli tüm hizmetleri en güzel şekilde vermekteyiz. Bunun için tek yapmanız gereken ise çocuk oyuncu ajansları başvurunuzu gerçekleştirmek olacaktır. Fakat çocuk oyuncu ajansları başvurunuz onaylandıktan sonra ajansa çağırılacaktır.