CAST AJANSI

Cast ajansları dizi, sinema gibi projeleri üstlenen yapımcı şirketlere oyuncu temini yapan firmalardır. Günümüzde cast ajansları pek çok sektöre hizmet verebilmektedir.

Dizi yapımları, film yapımları, reklam sektörü, modellik gibi sektörlere hizmet veren cast ajansları oyuncu ve mankenlik temini konusunda yapımcı şirketlerin işini çok kolaylaştırdığını söyleyebiliriz.

Cast ajansları yapımcı şirketlere sağladığı avantajları aynı zamanda oyuncu adayı yada manken adayınada sağlamaktadır. Bu avantaja örnek vermek gerekirsek oyuncu olmak yada manken olmak isteyen birisi direk yapımcı şirketlere başvuruda bulunma gibi bir zorlukla karşı karşıya kalmadan rahatlıkla cast ajanslarına başvuruda bulunabilirler. Cast ajansları firmalarına başvuruda bulunmak için belirli kriterlere sahip olmak gerekmez. Çünkü günümüzde yapımcı şirketler her proje için farklı senaryoya göre oyuncu seçimi yapmaktadır. Bir film için uzun boylu oyuncuya ihtiyaç duyulurken bir diğer yapımda kısa boylu oyuncuya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden oyunculuk için başvuru kriterleri yoktur diyebiliriz.

Cast ajansları oyuncu olmak isteyenlere sağlanan ilk basamaktır. Hedefinizi belirlediniz ve bu yolda emin bir şekilde yürümek istiyorsanız cast ajansları sizler için elinden geleni herşeyi yapacaktır.Cast ajansları oyuncu olmak isteyenlere sağlanan ilk basamaktır. Hedefinizi belirlediniz ve bu yolda emin bir şekilde yürümek istiyorsanız cast ajansları sizler için elinden geleni herşeyi yapacaktır.

Cast ajansları oyuncu olmak isteyenlere sağlanan ilk basamaktır. Hedefinizi belirlediniz ve bu yolda emin bir şekilde yürümek istiyorsanız cast ajansları sizler için elinden geleni herşeyi yapacaktır.

Sizlere oyunculuk yada mankenlik mesleğinize giriş konusunda büyük avantajlar sunan cast ajansları sayısı günümüzde oldukça artmıştır. Önemli olan kariyerinizi ve hayatınızı etkileyecek olan bu seçimi yaparken profesyonel ve güvenebileceğiniz cast ajansı olmasına özen göstermelisiniz.

Türkiye’nin ilk, en büyük ve en dinamik kadrosuna sahip Oscar Ajans sektöre kazandırdığı sayısız yeni yüzler ile kendinden fazlasıyla söz ettirmiştir. Oscar Ajans mankenlik yada oyunculuk serüvenine başlamanız için en doğru ve en güvenilir adrestir.

Yapımcı şirketlere köprü vazifesi gören cast ajansları başvurularını günümüzde daha sık dijital ortamda aldığı için başvurunuzu internet ortamında da yapabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve halen en büyük cast ajansı olan Oscar Ajans ailesine katılmak için tek yapmanız gereken şey sitemizde bulunan başvuru formunu eksiksiz doldurmanız olacaktır.